Новини Вінниці / Колишній вінничанин Циганков став автором ювілейного голу українських команд в єврокубках

Вихованець вінницького футболу, вінгер київського «Динамо» Віктор Циганков став автором унікального досягнення. Його гол з пенальті у ворота угорського «Ференцвароша» став ювілейним – 1500-ом – для українських клубів в єврокубкових турнірах.

Зазначимо, вчора, у рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів у Будапешті кияни не утримали перемогу. Після першого тайму «Динамо» вигравало два м’ячі, але у другій 45-хвилинці двічі пропустили. От і маємо – 2:2.

На 28 хвилині поєдинку у карному майданчику м’яч потрапив у руку півзахиснику угорської команди українцю І.Харатіну. Суддя призначив пенальті. І Циганков впевнено реалізував шанс вивести команду уперед, пробивши у лівий ніжній кут.

До речі, у цьому матчі «динамівець» Карлос де Пена забив угорцям другий гол, який став для команди 580-им в єврокубках.

Також слід відзначити, що гол нападника «Ференцвароша» Т.Нгуена у ворота киян претендує на звання кращого у цьому турі.

За посилання можна подивитися відео голів та обзор матчу.