Na Парижі

На випадок відсутності опалення. У вінницькі багатоповерхівки закупили понад 60 генераторів

Новини Вінниці / На випадок відсутності опалення. У вінницькі багатоповерхівки закупили понад 60 генераторів
Розуміючи складність нинішнього опалювального сезону та ризик тимчасово залишитися без опалення, вінничани продовжують шукати альтернативні способи обігріву. На сьогодні, мешканці уже більше 60 багатоквартирних будинків подбали про наявність генераторів.

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

29 генераторів придбали мешканці багатоквартирних будинків, керівництво яких здійснюється управляючими компаніями. Ще 32 генератори мають будинки в яких створені ОСББ.

«Ще 15 ОСББ домовилися зі своїми співвласниками, які мають генератори, про те, що будуть брати їхні генератори у випадку потреби, – зазначає начальник відділу по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міськради Ігор Іванов. — Крім того, ще 48 ОСББ мають альтернативні засоби обігріву».

Нагадаємо, в зв’язку з тим, що ворог знищує критичну інфраструктуру країни, існує ризик відсутності не тільки електроенергії, а й низки комунальних послуг, в тому числі опалення. Тому Вінницька міська рада створює мережу комунальних пунктів обігріву, адже під час воєнного стану важливим є перехід від стратегічного планування до оперативних планів.

Також Вінницька міська рада звертається до містян з проханням облаштовувати пункти обігріву в підвальних приміщеннях своїх будинків, адже муніципальні пункти, у випадку надзвичайної події, не зможуть вмістити усіх охочих.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї