НАТО, закрий небо над Україною!

Новини Вінниці / НАТО, закрий небо над Україною!

Розішліть друзям і знайомим за кордоном, нехай постять, ставлять в сторіз, розміщують на офіційних ресурсах. Нам потрібне закрите небо

Світовий конґрес українців (СКУ) напередодні надзвичайної зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, яка відбудеться сьогодні, 4 березня, закликав їх ухвалити рішення про запровадження безполітної зони над українською територією.

Як передає Укрінформ, відповідне термінове звернення оприлюднене на сайті СКУ.

«Сьогодні світ продовжує із жахом спостерігати за тим, як російські Збройні Сили безрозбірно нищать Україну та вбивають її народ. Нехтуючи усіма можливими нормами, вони бомбардують мирні міста, руйнуючи критичну інфраструктуру, житлові будинки, школи та лікарні. Вони запускають ракети по безневинних цивільних громадянах. За повідомленням українських офіційних органів влади, станом на 2 березня у країні зафіксовано загибель понад 2 000 цивільних осіб, у тому числі як мінімум 21 дитини. Дуже скоро число українських біженців, що тікають від війни, досягне шокуючої цифри в один мільйон», – ідеться у зверненні.

Визнаючи підтримку міжнародної спільноти, Президент СКУ Павло Ґрод закликав високопосадовців НАТО до негайних дій.

«Лінія фронту поміж демократією та тиранією, між цивілізацією та варварством, пролягає Україною. НАТО має можливість захистити простих українців. Будь ласка, зробіть це. Ми просимо Північноатлантичний Альянс та усі його країни-члени негайно прийняти рішення і впровадити безполітну зону над Україною, а також забезпечити її поставками систем протиповітряної оборони та винищувачів», – наголосив він у зверненні.

Звертаємось до всіх Вінничан, поширьте прохання про закриття неба над Україною по всім соціальним мережам, ставте в сторізи, пости, і т.д., всюди де тільки можливо!

Олег Верлан

4 березня, 2022