Na Парижі

Патріарх Варфоломій передав благословення православним Вінниччини та благословив новостворений вінницький жіночий монастир

Новини Вінниці / Патріарх Варфоломій передав благословення православним Вінниччини та благословив новостворений вінницький жіночий монастир
Після подячної молитви (Доксологія), яка була звершена у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі з нагоди прибуття в Україну Вселенського патріарха Варфоломія, 21 серпня відбулась зустріч Його Всесвятості з делегацією Вінницько-Барської єпархії.

Після подячної молитви (Доксологія), яка була звершена у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі з нагоди прибуття в Україну Вселенського патріарха Варфоломія, 21 серпня відбулась зустріч Його Всесвятості з делегацією Вінницько-Барської єпархії.

Як повідомляють у пресслужбі Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ), до складу делегації, яку очолює митрополит Симеон, увійшли секретар управління єпархії протодиякон Владислав Демченко, ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці протоієрей Віталій Голоскевич, настоятельниця вінницького Благовіщенського жіночого монастиря ігуменя Єліконида (Воєвода) та юридичний радник єпархії Богдан Овчаренко.

Зустріч проходила у Синодальному залі Київської Митрополії у присутності Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Митрополит Симеон привітав Патріарха Варфоломія з прибуттям в Україну і висловив Його Всесвятості побажання здоров'я, наснаги і Божої допомоги у служінні Церкві Христовій. Патріарх Варфоломій передав слова вітання і своє патріарше благословення православним християнам на Вінниччині.

На знак вдячності Його Всесвятості за жертовне служіння Богу і людям та дарування автокефалії Православній Церкві України митрополит Симеон від імені духовенства і вірян Вінницько-Барської єпархії підніс Патріарху Варфоломію у подарунок фігурну композицію, на якій поруч із храмом з символікою Православної Церкви України та гербом Вінницько-Барської єпархії зображені постаті святих рівноапостольних князя Володимира - Хрестителя Руси-України та княгині Ольги. Патріарх у відповідь подарував митрополиту Симеону панагію.

Патріарх Варфоломій також благословив новостворений вінницький жіночий монастир на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці і передав ігумені Єликоніді ікону Божої Матері "Нев'янучий Цвіт" з власноручним дарчим написом.

На завершення зустрічі було зроблене спільне фото членів вінницької делегації із Всесвятійшим Патріархом Варфоломієм та Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм.

Новини Вінниці / Патріарх Варфоломій передав благословення православним Вінниччини та благословив новостворений вінницький жіночий монастирНовини Вінниці / Патріарх Варфоломій передав благословення православним Вінниччини та благословив новостворений вінницький жіночий монастирНовини Вінниці / Патріарх Варфоломій передав благословення православним Вінниччини та благословив новостворений вінницький жіночий монастирНовини Вінниці / Патріарх Варфоломій передав благословення православним Вінниччини та благословив новостворений вінницький жіночий монастирНовини Вінниці / Патріарх Варфоломій передав благословення православним Вінниччини та благословив новостворений вінницький жіночий монастирНовини Вінниці / Патріарх Варфоломій передав благословення православним Вінниччини та благословив новостворений вінницький жіночий монастирНовини Вінниці / Патріарх Варфоломій передав благословення православним Вінниччини та благословив новостворений вінницький жіночий монастир
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї