Росіяни обходять санкції, виготовляючи ракети з імпортними мікросхемами

Новини Вінниці / Росіяни обходять санкції, виготовляючи ракети з імпортними мікросхемами

Ракетний терор по об'єктах української інфраструктури не припинеться. У Росії, на жаль, є ракети й, схоже, що знайдено спосіб виготовлення примітивного озброєння попри санкції. Потрібні мікросхеми росіяни беруть з імпортної побутової техніки, яка завозиться до Казахстану та Вірменії.

Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Таку думку 24 каналу висловив колишній співробітник СБУ та експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак.

Росія надалі використовуватиме терор, аби схилити Україну до перемовин. У Кремлі панують божевільні фантазії і думки, відірвані від реальності, мовляв, це допоможе. Вони обстрілювали електрику, а 17 листопада взялись ще й за газові об'єкти.

«На жаль, буквально напередодні «Нафтогаз» звітував про відкриття газового родовища, і це для росіян було «червоною ганчіркою», тож вони почали бити по газовій інфраструктурі. Після цього вони проведуть аналіз енергетичної інфраструктури, отримають звіти від своєї агентури в Україні, й наступні удари будуть знову, можливо, по електриці. А потім знову по газовій або по інших місцях», – зазначив колишній співробітник СБУ.

На його думку, слід чекати наступних атак ось такими «хвилями» й бути готовими до них. Атаки залежать від наявності ракет. Однак, схоже, Росія знайшла спосіб виготовляти примітивні снаряди з мікросхемами в обхід санкцій. Зокрема, повідомляється про зростання імпорту пральних і посудомийних машин до Вірменії та Казахстану.

«Фахівці схиляються, що електронні елементи цих ґаджетів можливо використовувати для створення примітивного озброєння в Росії. Ці речі йтимуть з Вірменії та Казахстану для промислового канібалізму, коли їх розбирають і вони слугують цілям ВПК Росії. Бачимо, звідки Росія може брати деталі для свого ВПК, особливо для ракет, зрозуміло, що не суперсучасних, але примітивних», – зауважив експерт Українського інституту майбутнього.

Олег Верлан

19 листопада, 2022