Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)

Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)

Акцію памяті у форматі "екшену" влаштували сьогодні, 20 лютого, на в'їзді до Вінниці з боку Києва представники кількох молодіжних патріотичних організацій.

Акцію памяті у форматі "екшену" влаштували сьогодні, 20 лютого, на в'їзді до Вінниці з боку Києва представники кількох молодіжних патріотичних організацій.

На честь Героїв Небесної Сотні та сьомої річниці Революції Гідності хлопці та дівчата влаштували біля траси символічну "барикаду" із шин, протигазів та інших "революційних атрибутів". Активісти також запалили фаєри та розгорнули банер з написом "Пам'ятаємо 20.02.2014".    

"Цією акцією ми хотіли показати, що Героїв, людей, які загинули для того, щоб ми жили гідно, щоб їхні діти, їхні батьки жили гідно, ми пам'ятаємо, - говорить координатор ГО "Основа майбутнього" Давид Пшеничний. - Ми пам'ятаємо їх, не дивлячись на те, що зараз вводять антиукраїнські закони, не дивлячись на політику, спрямовану проти їхньої пам’яті. Ми хотіли показати, що Вінниця їх пам'ятає".   

"Ми хочемо, щоб українці пам'ятали цей день, пам'ятали, що люди гинули за те, щоб в нашій країні настали зміни. Після Революції Гідності, на мою думку, у багатьох людей "в голові" зміни, все ж, відбулись. Не так радикально, як хотілося б, але зміни йдуть", - додає представник ГО "Лютич" Олексій Назаренко.

Після інсталяції учасники акції поїхали на центральне міське кладовище, де поклали квіти до могил Героя Небесної Сотні Максима Шимка та воїнів, полеглих у російсько-українській війні.  

Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / Шини й барикада на в'їзді до міста: акцію пам’яті у незвичному форматі влаштували активісти у Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)