«Старенький трамвай» і колядки! Піккардійська Терція у суботу у Вінниці з «Чарівним Різдвяним концертом»

Новини Вінниці / «Старенький трамвай» і колядки! Піккардійська Терція у суботу у Вінниці з «Чарівним Різдвяним концертом»

Дух Різдва у суботу завітає у Вінницю разом із легендарною «Піккардійською Терцією»!

Напередодні Святвечора, 23 грудня, о 19.00 у театрі ім. Садовського легендарна вокальна формація подарує вінничанам та гостям міста «Чарівний Різдвяний концерт».

Розкішна святкова програма з улюблених композицій та магічна атмосфера Різдва, що сповнить серця світлом!

Будемо разом насолоджуватися безмежною красою неймовірних голосів «піккардійців», а дивовижні старовинні і нові авторські колядки та щедрівки разом із культовими хітами «Старенький трамвай», «Шаляла», «Капелюх», «Жовті стрічки», «Сад ангельських пісень» наповнять усіх нескінченним позитивом та радістю.

— Прийшов час Різдва і ми, дорога Вінниця, їдемо до вас з «Чарівним Різдвяним концертом». Поколядуємо разом! З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами! — запрошують «піккардійці». — Обіцяємо вам незабутнє Різдво!

Їхні голоси — найпрекрасніші у світі інструменти, що скорили весь світ, харизма і щирість запалюють з найперших секунд, а кожний концерт стає найрадіснішою зустріччю, яка запам’ятовується на все життя.

«Піккардійська Терція» — колектив, якому дійсно немає рівних в українській музиці!

Музичні легенди, гордість України та справжні чаклуни, що своїм вокалом замінюють звучання багатьох інструментів.

Будучи улюбленцями публіки, «піккардійці» вже 31 рік незмінно збирають аншлаги всюди. Мають у своєму репертуарі понад 400 музичних творів та 15 різножанрових альбомів, які знають і люблять представники кількох поколінь.

— 31 рік на сцені. Багато? Мало? Усі роки — наші! — усміхаються артисти. —  Сотні пісень. Сотні сцен. Сотні тисяч слухачів у залах. Сотні тисяч кілометрів. Мільйони щирих усмішок і відкритих сердець до нашої творчості. Дякуємо усім, хто ці роки з нами! Без вас не було б нас.

Різдвяні свята — це завжди найприємніші та найчарівніші моменти для кожного українця. Саме тому до нового різдвяного туру учасники «Піккардійської Терції підготували особливу програму, до якої увійшли традиційні та авторські колядки й різдвяні пісні.

А оскільки цьогоріч Україна святкуватиме Різдво разом із цілим світом, у Вінниці «піккардійці» заколядують різними мовами, здивувавши багатьма сюрпризами глядачів.

Творчість «піккардійців» — прекрасний світ добра, краси та щирих почуттів.

Приходьте отримати найнезабутніші враження у суботу, 23 грудня, о 19.00 у театрі ім. Садовського на «Чарівному Різдвяному концерті» «Піккардійської Терції».

— Вінниця, сердечно запрошуємо на спільну коляду і пісню! У традиціях гуртуємося і гартуємося! — чекають всіх «піккардійці».

Квитки на концерт купуйте за на сайті https://afisha.vn.ua  

Також квитки можна придбати у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».

admin

22 грудня, 2023