![ТОВ «заробило» 345 тисяч на постачанні пального комунальникам: на Вінниччині прокуратура через суд скасувала угоду / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / ТОВ «заробило» 345 тисяч на постачанні пального комунальникам: на Вінниччині прокуратура через суд скасувала угоду](/system/posts/covers/000/029/311/original/6--665445.jpg?1685004961)
Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов Хмільницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Хмільницької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання недійсними додаткових угод до договору та стягнення грошових коштів у розмірі 345 тис. грн.
Про це повідомляє пресслужба вінницької обласної прокуратури.
Установлено, що у 2020 році між комунальним підприємством Хмільницької міської ради і ТОВ було укладено договір на постачання нафтопродуктів на загальну суму 1,4 млн грн.
Надалі сторонами безпідставно, в порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», до основного договору було укладено додаткові угоди, якими суттєво збільшено ціну за одиницю товару, а обсяг товару навпаки – зменшено.
Внаслідок таких дій замовнику не було поставлено 21,5 тис. літрів пального, а постачальником безпідставно отримано 345 тис. грн бюджетних коштів.
Оскільки Хмільницька міська рада тривалий час не вживала заходів щодо повернення безпідставно отриманих ТОВ коштів, з метою захисту інтересів держави у бюджетній сфері до суду звернулася прокуратура.
Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання.