![У містечку на Вінниччині мерія вирішила офіційно піднімати червоно-чорний прапор / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У містечку на Вінниччині мерія вирішила офіційно піднімати червоно-чорний прапор](/system/posts/covers/000/018/172/original/179346400_1120952975071388_5145563999227728870_n.jpg?1619861542)
У Гнівані на Вінниччині міськрада проголосувала за те, аби офіційно піднімати червоно-чорний прапор ОУН на території ОТГ у визначені траурні або святкові дні. Про це у Facebook повідомив депутат міської ради Олександр Худа.
Йдеться про дня, коли вшановуються визначні події або ж Герої національно-визвольних змагань. За словами депутата, прапор будуть встановлювати як символ боротьби українського народу за волю та незалежність.
«Подяка депутатам міської ради, міському голові, секретарю ради, за чітку позицію в прийнятті даного рішення. Окрема подяка вчителям історії НВК-гімназії №2 м. Гнівані Савчуку А.А., Ковалю О.І. за виконане доручення (прохання) у наданні інформаційно аналітичної довідки. Велика подяка і шана усім, хто боронив і боронить кордони нашої держави. Слава, низький уклін, вічна пам'ять усім полеглим Героям, які боролися за свободу та незалежність України», - пише Олександр Худа.
До слова, Гнівань – не перше місто, де місцева влада вирішила офіційно використовувати бандерівський стяг. Раніше таке рішення прийняла, зокрема, Тиврівська селищна рада. А влітку минулого року Вінницька облрада вирішила, що дев’ять разів на рік на адмінбудівлях обласного значення підніматимуть прапор революційної ОУН.