У Вінниці на вокзалі затримали чоловіка з холодною зброєю

Новини Вінниці / У Вінниці на вокзалі затримали чоловіка з холодною зброєю

У Вінниці на вокзалі патрульні втрутились у конфлікт двох чоловіків, в одного із них виявили нунчаки, які вважають холодною зброєю. Чоловік був впевнений, що має право використовувати такий предмет для самооборони.

У Вінниці на вокзалі патрульні втрутились у конфлікт двох чоловіків, в одного із них виявили нунчаки, які вважають холодною зброєю. Чоловік  був впевнений, що має право використовувати такий предмет для самооборони.

Про це повідомляють офіційні джерела.

«Патрульні роти тактико-оперативного реагування на залізничному вокзалі виявили 2-х чоловіків, які конфліктували між собою. Поліцейські підійшли з'ясувати, в чому справа. В одного з чоловіків інспектори помітили предмет, схожий на нунчаки. До того ж, він мав ознаки алкогольного сп'яніння», - повідомляють обставини справи у патрульній поліції.

Правопорушник поснив, що він постійно носить нунчаки з собою, бо без них на вокзалі небезпечно.

Зазначимо, що до холодної зброї у кримінальному праві крім нунчак також відносять шаблі, кортики, фінки, армійські, мисливські ножі, кинджали, стилети, кастети. Тож якщо вирішите взяти щось з цих предметів для самозахисту, подумайте про наслідки.

Щоправада у даному випадку з чоловіком провели «профілактичну» бесіду - він не використовува їх при конфлікті, покарали лише за появу у громадському місті «під шафе».

«На місце події патрульні роти ТОР викликали слідчо-оперативну групу. Інспектори ж винесли на 52-річного чоловіка постанову за ч. 1 ст. 178 (Поява в громадському місці у п'яному вигляді) КУпАП», - зазначають патрульні.

Марина Карабай

28 листопада, 2020