![У Вінниці відбувся відбір спортсменів на чемпіонат України з легкої атлетики / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці відбувся відбір спортсменів на чемпіонат України з легкої атлетики](/system/posts/covers/000/021/593/original/-332.jpg?1642336565)
Цього місяця вінницькі легкоатлети захищатимуть спортивну честь області на чемпіонаті України в Сумах. Відбором і водночас генеральною репетицією на національну першість стали відкриті обласні змагання, які за традицією приймав спорткомплекс «Колос».
Обласна першість зібрала близько 300 спортсменів з Вінниччини, а також Хмельницького, Бердичева і Житомира.
Змагались атлети у таких видах як біг, стрибки у висоту і довжину, штовхання ядра, спортивна ходьба, стрибки з жердиною.