Na Парижі

У «Вінницькій транспортній компанії» списали 10 тролейбусів

Новини Вінниці / У «Вінницькій транспортній компанії» списали 10 тролейбусів
У КП «Вінницька транспортна компанія» списали 10 тролейбусів ЗиУ-682 балансовою вартістю 2,7 млн грн. Деякі наприкінці грудня вже почали розбирати.

Списання тролейбусів відбудеться згідно з рішенням виконкому Вінницької міської ради від 2 грудня. Транспортні засоби, яким 30-40 років, виведуть з експлуатації. Придатні для подальшого використання вузли та агрегати тролейбусів будуть оприбутковані, непридатні – здадуть в металобрухт.

«Кошти, що надійдуть в результаті списання майна, залишаться у розпорядженні «Вінницької транспортної компані»ї. Їх повинні використати на ремонтно-відновлювальні роботи об'єктів підприємства», - повідомляють у «Вінницькому трамваї».

У групі «Вінниця пасажирська» уточнюють, що списують машини під номерами 213, 240, 241, 242, 254, 255, 260, 265, 267, 283. Нібито деякі з них навіть нещодавно ремонтували. Судячи зі всього, експлуатація не довела їх безпечність і надійність.

Зазначимо, у Вінниці є певний дефіцит тролейбусів та потреба у розширенні мережі. Переважно це компенсується створенням нових машин Vinline на автономній ході.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї