Військовій частині з Гайсина передали FPV-дрони та «мавіки»

Новини Вінниці / Військовій частині з Гайсина передали FPV-дрони та «мавіки»

Військова частина А1619 м. Гайсин отримала сучасне обладнання для посилення обороноздатності та ефективної боротьби з ворогом.

Перша заступниця начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна оголосила про передачу військовій частині А1619 в місті Гайсин обладнання, необхідного для успішного виконання бойових завдань. Ця ініціатива реалізується в рамках оборонної програми, фінансованої з обласного бюджету.

Серед переданого обладнання — FPV-дрони з денною камерою, FPV-дрони з тепловізійною камерою, а також Мавіки. Такі технології є критично важливими для сучасної війни, дозволяючи військовим здійснювати розвідку, виявляти та знищувати цілі з максимальною точністю та мінімальними ризиками.

"Дякую військовим, усім їхнім побратимам, колегам і колежанкам. Нехай повертаються додому з перемогою. А ми будемо в тилу підсилювати їх усіма необхідними ресурсами," — зазначила Наталя Заболотна. 

Ця передача є частиною більшої стратегії підтримки Збройних Сил України, яка включає постачання сучасного обладнання та забезпечення необхідними ресурсами для ефективної протидії агресору. 

Така підтримка дозволяє підвищити бойові можливості українських військових, забезпечуючи їм необхідну техніку для виконання завдань на фронті. Військові дрони з тепловізійними камерами та Мавіки сприяють підвищенню точності та ефективності виконання бойових завдань, що є ключовим фактором у протистоянні з ворогом.

Передача FPV-дронів та Мавіків є символом підтримки та вдячності з боку громадськості та місцевих органів влади до військових, які щодня ризикують життям заради захисту Батьківщини.