Вінницька команда літніх чирлідерок виборола Кубок України 2023

Новини Вінниці / Вінницька команда літніх чирлідерок виборола Кубок України 2023

У Львові 16-17 грудня відбулися змагання за Кубок України 2023 з чирлідингу. У чемпіонаті брали участь понад 400 команд різних вікових категорій. Зокрема – «Golden age 60+» Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування. За результатами змагань команда вінницьких бабусь виборола золото.

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

Відвідувачки відділення денного перебування Терцентру ретельно та плідно готувались до виступу протягом 3 місяців. Самі учасниці вважають, що саме завдяки довготривалій та старанній праці стали золотими призерами та отримали Кубок України 2023.

«Підопічні Терцентру здобули не лише перемогу, а й незабутні відчуття радості, впевненості у собі, тому що немає недосяжних вершин у будь-якому віці. Надалі плануємо лише примножувати свої здобутки та поповнювати колекцію кубків», – зазначила директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська.

У команді «Golden age 60+» – 16 учасниць. Найстаршій з них – 80 років. Це вперше команда Терцентру взяла участь у змаганнях такого рівня і одразу ж здобула перемогу – в номінації Pom dance (masters). На цьому зупинятися не збираються і активно готуються до чемпіонату України, який відбудеться в квітні 2024 року.

«Надзвичайно пишаюсь своїми ученицями. За відносно короткий період часу вони чудово опанували програму. Мої дівчатка завжди позитивні, наполегливі. Навіть попри свій прекрасний вік, запалили спортивну арену і вибороли чемпіонський кубок», – зазначає тренерка з чирлідингу Яна Вихованець.

Олеся Рудницька

19 грудня, 2023