Вінницька «Нива» перемогла «Чайку» з Київщини

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» перемогла «Чайку» з Київщини

Останній домашній поєдинок вінницької «Ниви» у 2021 році виявися вдалим. У рідних стінах команді вдалося здолати опір «Чайки» з Петропавлівської Борщагівки, що під Києвом. Перемога з рахунком 2:0 має додати оптимізму вінничанам перед зимовою перервою у чемпіонаті.

Два гола у свій актив записали Віктор Георгієв і Артур Загорулько на 52-ій та 74 хвилинах відповідно.

Після матчу клубній пресслужбі граючий президент «Ниви» сказав, що перемогою задоволений.

«Адже команда після серії невдач була у психологічній ямі, тренер пішов. Так складалися обставини. Але ми не опустили руки. І в останній домашній грі 2021 року здобули три очки. Це дуже важливо, бо вболівальники скучили за успіхамиі», - зазначив Артур Загорулько.

Також він зауважив, що наразі перемовини із потенційними кандидатами на посаду головного тренера, і, можливо, призначення буде до кінця грудня.

Зазначимо, А.Загорулько є кращим бомбардиром не лише «Ниви», а й групи А Другої ліги, адже попри травму та пропущені кілька матчів є автором 12 голів.