Вінницький підприємець підробкою документів «заробив» на футболі 1,5 бюджетних мільйона

Новини Вінниці / Вінницький підприємець підробкою документів «заробив» на футболі 1,5 бюджетних мільйона

Приватному підприємцеві з Вінниці повідомили про підозру у підробці документів, що допомогло «заробити» на футболі понад 1,5 млн грн бюджетних коштів. Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Житомирщини.

За офіційною інформацією, прокурором Житомирської обласної прокуратури повідомлено про підозру у складанні завідомо підроблених офіційних документів, їх використанні та сприянні у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб (ч.ч. 2, 4 ст. 358, ч. 5 ст 27, ч. 5 ст. 191 КК України).

Слідством установлено, що приватний підприємець з Вінниці систематично підробляв та використовував офіційні документи, за якими неправомірно отримував бюджетні кошти нібито для забезпечення проживання і харчування збірної команди з футболу Вінницької області, передбачених програмою навчально-тренувальних зборів у всеукраїнських змаганнях.

Зокрема, з лютого по жовтень 2019 року «бізнесмен від спорту» уклав 12 фіктивних договорів про надання таких послуг, безпідставно одержавши на свій рахунок понад 1,5 млн грн з бюджету.

Незаконні дії приватного підприємця викрито прокуратурою спільно з управлінням стратегічних розслідувань у Вінницькій області ДСР Нацполіції України та співробітників нацполіції.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на майно фігуранта справи з метою відшкодування завданих збитків.

Досудове розслідування, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, проводить Головне управління Нацполіції в області.