![Якубович замінила Коровія на посаді голови бюджетної комісії Вінницької облради / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Якубович замінила Коровія на посаді голови бюджетної комісії Вінницької облради](/system/posts/covers/000/016/139/original/0fbfc28a776c8006dd1925b8c983fd7f.jpeg?1607679785)
У Вінницькій облраді сьогодні на черговій сесії депутати проголосували за зміни у складі постійних комісій. Після того, як свої депутатські повноваження склав Валерій Коровій, депутати мали знайти йому заміну на посаді голови комісії з питань економіки, фінансів та бюджету.
На цю посаду голова облради В'ячеслав Соколовий запропонував обрати депутатку від "Української стратегії Гройсмана" заступницю Вінницького міського голови Галину Якубович.
"Думаю, багатьом з вас Галина Якубович знайома як фахівець, управлінець, як людина, яка розуміється на місцевому самоврядуванні та бюджетних процесах", - сказав В.Соколовий.
За обрання Г.Якубович головою бюджетної комісії облради проголосувало 62 із 74 присутніх депутатів.