Юні вінницькі хокеїсти перемогли на міжнародному турнірі в Угорщині

Новини Вінниці / Юні вінницькі хокеїсти перемогли на міжнародному турнірі в Угорщині

Вінницький «Патріот» посів перше місце у другому турі Карпатської юніорської хокейної ліги (CJHL), що проходив у угорському місті Дебрецен. Команда виграла у чотирьох матчах і поступилася в одному – стартовому. У підсумку вінницькі юніори стали першими у турнірній таблиці.

«Ми програли першу гру команді з Польщі з рахунком 5:6 у драматичному матчі, виграючи 5:3 після першого періоду. Впустили перемогу у другому періоді за 2 хвилини до кінця. На другий день змагань взяли гору над командами зі Словенії – 7:1 та Румунії – 7:3», - розповів «Спортивним новинам Вінниччини» тренер вінницької команди Володимир Сачко.

На третій день змагань команда з Вінниці зустрічалася з однолітками з Кременчука (перемога 7:3) та командою з Румунії (11:1).

Хокеїсти з Польщі, яка була фаворитом, поступилися українській команді «Кременчук» - 1:2. У результаті за різницею забитих та пропущених шайб вінницькі юніори посіли підсумкове перше місце.