До Вінниці переїхали вінценосні журавлі і чорні білки. Подільський зоопарк прихистив ще кількох тварин із зони бойових дій

Новини Вінниці / До Вінниці переїхали вінценосні журавлі і чорні білки. Подільський зоопарк прихистив ще кількох тварин із зони бойових дій

Новими мешканцями Подільського зоопарку стали вінценосні журавлі і чорні білки. Евакуювали тварин із зоопарків Харківщини та Запорізької області.

Про це повідомляє Подільський зоопарк.

«Евакуацію довелось здійснювати в складних умовах. Займався цим я особисто. Тварин потрібно було якомога швидше вивезти з небезпечної території. Вони перебували у стресовому стані і могли травмуватись під час транспортування. Головним завданням було якомога швидше доправити їх до Подільського зоопарку», - розповів директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.

Така спецоперація стала можливою завдяки наявності відповідного транспорту, придбаного на початку 2022-го.  

Вже сьогодні журавлів з пухнастою рудою короною над головою можна побачити у відкритому вольєрі. Переїзд вони перенесли добре і звикають до нових умов.

Батьківщина цього виду птахів - Африка. Тож, взимку вони перебуватимуть у теплому зимівнику.

На відміну від журавлів, чорні білки холодів не бояться. В дикій природі зустріти цих тварин можна в карпатських лісах.

Розмістили чорних білок у вольєрі поряд із декоративними свинями. Тут вони мешкатимуть тимчасово. До зведення для них нового вольєру.

4 вересня, 2023

Популярні новини