У Вінниці прощатимуться з військовим Сергієм Остапенком

Новини Вінниці / У Вінниці прощатимуться з військовим Сергієм Остапенком

Сьогодні, 8 грудня, у Вінниці в останню путь проведуть захисника Сергія Остапенка. Він воював у складі 35-ої окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського. Бив ворога із липня цього року. Загинув воїн під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області 21 листопада.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сергій Остапенко народився 29 червня 1983 року у Вінниці, де закінчив ліцей №29, а потім ДНЗ «ЦПТО №1». Працював, самостійно виховував двоє дітей та захоплювався спортом. Проте, плани на життя докорінно змінила повномасштабна війна.

«Сергій усім серцем прагнув захищати Батьківщину, був переконаний, що його обов’язок воювати за мир в Україні й був готовий йти разом із побратимами до переможного кінця… Знаю, що його душа стане Небесним янголом та продовжуватиме звідти наглядати за нами», – каже мати полеглого Героя Ганна Василівна.

Церемонія прощання із Сергієм Остапенком розпочнеться об 11:00 за адресою: вул. С. Зулінського, 23. Заупокійне богослужіння відслужать у храмі на вул. Київській, 126-А.

Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

8 грудня, 2023

Популярні новини