Na Парижі

«Вінницяоблводоканал» замовив у львівського підприємця хвилинний мультик за майже 20 тисяч гривень

Новини Вінниці / «Вінницяоблводоканал» замовив у львівського підприємця хвилинний мультик за майже 20 тисяч гривень
КП «Вінницяоблводоканал» через Prozorro оформило процедуру закупівлі анімаційного відео тривалістю 60 секунд. Договір комунальники уклали з львівським підприємцем Романом Гаврилівим.

КП «Вінницяоблводоканал» через Prozorro оформило процедуру закупівлі анімаційного відео тривалістю 60 секунд. Договір комунальники уклали з львівським підприємцем Романом Гаврилівим.

Він був єдиним учасником торгів і погодився виготовити відео за 19 800 грн, які попередньо були вказані як очікувана вартість. Інших учасників тендеру не було. Закупали комунальники відео за власні кошти. Оголошення про тендер, подача пропозиції та укладення договору датуються 4 червня, а оприлюднили анімаційне відео на Facebook-сторінці КП «Вінницяоблводоканалу» 7 червня.

Відео містить просвітницьку інформацію…

«Іти по воду до криниці, чи прати речі в річці, досить дивне заняття в 21 столітті. Лише уявіть, що вам доведеться самотужки займатись очищенням стічних вод після гігієнічних процедур, чи приготування їжі. На щастя, в сучасному світі цим займаються спеціальні підприємства.

«Вінницяоблводоканал»- це турбота про кожну краплину води. Адже ми надаємо послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та очищення стічних вод. Для цього підприємство купує електроенергію, реагенти, виплачує заробітну плату, соцпакет робітникам, а також підтримує та ремонтує необхідні мережі.

Для споживачів, які протерміновують платежі, підприємство може припинити надання послуг. Подати в суд з подальшим вилученням майна через виконавчу службу…», - вказують в хвилинному мультфільмі.

За два тижні у відео майже 800 переглядів.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї