Na Парижі

У садибі Подільського чарівника розповіли про графік святкових програм

Новини Вінниці / У садибі Подільського чарівника розповіли про графік святкових програм
Третій рік поспіль у Вінниці Подільський зоопарк запрошує всіх дорослих і малих відвідати «садибу Подільського Чарівника». Цьогоріч святкові програми починаються з 6-го грудня. Завершується «сезон» 21 січня 2024 року.

«Вас із радістю зустрінуть Подільський Чарівник, казкові феї та звірі Подільського зоопарку. До святкової програми для дітей увійдуть рухливі ігри біля ялинки, екскурсія Подільським зоопарком з відвідуванням казкових локацій, а на завершення - частування смачним різдвяним чаєм від Подільського чарівника на галявині «12 місяців», - зазначають у закладі.

Садибу Подільського Чарівника у цей час можна буде відвідати щоденно з 10 до 16 години. Розважальна програма та чаювання з Подільським Чарівником починатиметься о 12 годині.

У звіринці уточнюють, що участь в екскурсійно–розважальній програмі групи зможуть взяти виключно за попереднім записом. Діти з родин учасників бойових дій відвідають свято безкоштовно, за наявності у одного з батьків посвідчення або довідки про статус учасника бойових дій, а також свідоцтва про народження дитини.

Розважальні програми у робочі дні розпочинатимуться о 12 годині, а у вихідні - о 10 годині, 12 годині та 14 годині.

Також, адміністрація Подільського зоопарку повідомляє, що починаючи з 2 грудня Подільський чарівник приймає різдвяно-новорічні листи від дітей. Наші найменші відвідувачі можуть вручити лист особисто Подільському Чарівникові або скористатись поштовою скринькою на ґанку Садиби.

З питань замовлення екскурсій звертатись за телефоном +380681606204.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї